Cinsel İlişki Sırasında Orgazma Ulaşmak

  • Listed: 20 Nisan 2021 13:59
  • Expires: This ad has expired
Alanya Escort
Alanya bayan partnerAlanya cinsel ilişki

Description

Cinsel ilişki sırasında orgazma ulaşmak, çoğu erkek için oldukça kolay bir fenomen olsa da, kadınların çoğu tarafından elde edilmesi o kadar kolay değildir. Bu doğru kalsa da, çoğu kadının orgazm olsun ya da olmasın seksten büyük ölçüde zevk alması dikkat çekicidir. Neyse ki, bir kadını daha sık ve çoklu orgazm elde etmek için daha iyi bir konuma getirebilecek öğrenilmiş davranışlar vardır.

Orgazm veya orgazm, cinsel uyarılmanın zirvesinde meydana gelen yoğun fiziksel ve psikolojik uyarımla tetiklenen bir dizi ritmik zevkli kasılmadır. Orgazm sırasında solunum hızı, nabız hızı ve kan basıncı önemli ölçüde artar. Genel kas kasılması yüz bükülmelerine ve ekstremitelerde, sırtta ve kalçalarda kasların kasılmasına neden olabilir.

Kadın uyandırıldığında vajinaya kan akışında artış olur, bu da iç ve dış dudakların ve klitorisin yağlanmasına ve şişmesine neden olur. Orgazm kasılmaları vajina, anal sfinkter ve uterusta hissedilir. Bu kasılmalar sayı ve yoğunluk olarak değişebilir. Duygu çok yoğundur – güçlü cinsel uyarılmaya eşlik eden karıncalanma veya zevklerden daha yoğundur.

Orgazm birkaç saniye sürer (normalde ondan fazla değildir), ardından birey çözülme aşamasına girer, normal veya normal altı fizyolojik duruma geri döner. Erkekler normale dönerken ve daha fazla uyarılmaya tepkisiz hale gelirken ve bir süre geçene kadar başka bir heyecan fazı oluşturmaya başlayamazken, ancak sürekli stimülasyona sahip kadınlar, fiziksel olarak tekrar eden orgazmları, gerekli olan “dinlenme süresi” olmadan tekrarlayabilir. erkekler. Bu, kadınları tamamen çoklu orgazmik varlıklar yapar.

Herhangi bir tıbbi neden yokken bir kadını orgazm olmaktan alıkoyan hiçbir şey yoktur. İletişim sorunları, engellemeler, yanlış ruh halleri ve ortamlar, deneyimsizlik, bırakma korkusu, depresyon ve stres gibi çevresel ve psikolojik engeller denklemden çıkarıldıktan sonra, bir kadın bir yaşama hakkına sahip olur ve yoluna devam etmelidir. bazı öğrenilmiş davranışlar yoluyla orgazmik zevklerle dolu.

Orgazm İnhibitörlerini Kaldırma

Bir kadın için harika orgazmlara sahip olmanın anahtarı, herhangi bir engellemeden kurtulmak, zihnini serbest bırakmak ve orgazma giden ve giden tüm cinsel deneyimin tadını çıkarmak için kendisine izin vermektir. Cinsellik hakkındaki inançlarının çoğuna meydan okuması ve engellemeye neden olanları bırakması gerekiyor.

Aynı zamanda hem mastürbasyon (özel olarak ve partnerinden önce) hem de partnerinden oral ve manuel stimülasyon alma konusunda daha rahat olmalıdır. Aynı zamanda cinsel düşünceler ve fantezileri eğlendirmede özgürlüğe ve cinsel olarak neye ihtiyacı olduğunu sorduğunda veya sevişme sırasında kendini beğenmeye başladığında utanma duygusuna son vermeye ihtiyaç vardır.

Kayganlaştırma ve Ön Sevişme

Cinsel ilişki için tamamen uyarılacaksa, yeterli kayganlaştırma çok gereklidir. Klitorisine karşı vajinaya girme ve sürtünme rahatlığını ve hızını artırmaya yardımcı olur. Ön sevişmeye girerek, özellikle partnerinin vajinanın oral stimülasyonunu alarak daha fazla uyarılma sağlanabilir. Ayrıca birçok kadın oral seks yapmaya bayılıyor ve bazıları bir erkek onlara “inmedikçe” orgazm olamayacaklarını iddia ediyor. Ayrıca duyusal odağı keşfetmesi gerekiyor.

Rahatlayın ve Orgazma Odaklanmayın

Son araştırmalar, bir kadının orgazma ulaşması için beyninin stres, duygu ve kaygı ile ilişkili kısmının kapanması gerektiğini gösteriyor. Bunun nedeni, orgazmın hem psikolojik hem de fiziksel bir deneyim olmasıdır.

Bir kadın olarak, daha fazla rahatlamayı öğrenmeli ve orgazma ulaşma konusunda kendisine çok fazla baskı uygulamamalıdır. Cinsiyetin öncelikle orgazmla ilgili olmadığını ve zihni çaresizce bir orgazm elde etmeye odaklanmışsa, kendisini tüm cinsel zevklerden dışlama ve hatta istenen orgazmın kendisini kaçırma olasılığının çok yüksek olduğunu anlamalıdır. Aldığı her hisse odaklanmaya ve ondan zevk almaya çalışırken rahat kalması, gevşemesi için ona ihtiyaç vardır.

Doğrudan klitoral stimülasyon sağlayan seks pozisyonları Çoğu kadının orgazma ulaşamamasının ana nedeni klitorisin yeterli stimülasyonunun olmamasıdır. Biyolojik olarak, dişi klitorisi (sekiz bin sinir ucu ile – penisin iki katı), erkek penisine benzer ve erkek olarak gelişselerdi bir penise dönüşecek olan kadınların parçasıdır. Bu nedenle, bir kadından doğrudan uyarılmadan veya klitorise temas etmeden orgazm olmasını istemek haksızlık olur. Bir erkeğin penisine direk uyarılmadan veya penisine temas etmeden orgazm olması tedirgin edici bir görev olacağı gibi, kadınların klitorisi de daha az tedavi edilmemelidir.

Bir kadının cinsel ilişki yoluyla orgazm olabilmesi için sözcükleri küçümsemeden klitorisin uyarılması çok önemlidir. Ancak, onu orgazma götüren tüm cinsel pozisyonlar değildir. Bu nedenle, orgazm olma şansını artırmak için cinsel ilişki sırasında kendisine ve partnerine daha doğrudan klitoral ve vajinal stimülasyon sağlayan pozisyonları denemesi önemlidir.

Çoğu kadının bir orgazma ulaşmada en sevdiği pozisyonlardan biri, eşiyle yüzleşerek veya ona destek vererek üstte kadın pozisyonudur. Bu pozisyon, kendisine mükemmel bir şekilde uyması için ritmi ve hareketi, açıyı, klitoral basıncın derecesini ve penetrasyon derinliğini kontrol etme fırsatı sunar. Ayrıca bu pozisyonda partneri klitorisini uyarmak için bir veya daha fazla parmağını kullanabilir. Adam bu pozisyonda karşı karşıya gelirken, kendisini dirseklerine dayayarak klitoral uyarımı yükseltebilir, böylece karnını klitorisine daha yakın bir şekilde yerleştirebilir.

Bir kadının elleri ve dizleri (veya dirsekleri) üzerindeyken erkeğin arkadan girdiği arkadan giriş pozisyonu, kadın orgazmı için başka bir favori seks pozisyonudur. Bu pozisyonda partneri, klitorisini uyarmak için etrafına uzanıp parmaklarını kullanabilir veya klitorisini uyararak zevk alabilir. Arkadan giriş ayrıca serviksin derinlemesine nüfuz etmesine ve uyarılmasına izin verir.

Üstteki adam (misyoner tarzı) ayrıca klitorisin uyarılması için erişim sağlar. Eşi klitorisini etkili bir şekilde uyarmak için parmaklarına kolayca ulaşabilir ve kullanabilir. Stimülasyonu arttırmak için, bazı yastıklar kalçasının altına konarak ve ayrıca bacakları partnerinin omuzlarında veya dizleri göğsüne doğru bükülmüşse küçük değişiklikler yapılabilir. Adam ayrıca kendini öne doğru eğebilir, böylece her ittiğinde penisi klitorisine sürtünür.

Artmış Vajinal Kas Gerginliği İçin Egzersiz

Vücudun kas kontrolünü ve gücünü sürdürmesine yardımcı olmak için düzenli egzersize ihtiyacı vardır. Sık egzersiz aynı zamanda vücuttaki kan dolaşımını da iyileştirdiği için cilt ve sinir uçlarının iyi çalışır durumda kalmasına yardımcı olur.

Özellikle elastikiyetini ve gücünü kaybetmesini önlemek için vajinayı egzersiz yapması gerekecektir. Kegel egzersizi, pelvik kaslarını sıkılaştırmaya ve pelvik tabanını güçlendirmeye yardımcı olduğu için orgazmı yükseltmenin en kolay yollarından biridir. Duruyormuş gibi pelvik tabanını gererek ve idrara çıkmaya başlayarak kegel egzersizleri yapabilir. Kasları sıkılaştırmak ve gevşetmek, gerildikleri süreyi artırırken, kasları açıp kapatmak. Gün boyunca düzenli fıçı egzersizlerine girmesi gerekiyor. İlişki sırasında, daha sıkı bir kavrama sağlamak için daha fazla sürtünme sağlayan dirençli bir cihaza karşı kegel egzersizleri yapabilirken, partneri de PC kası tarafından penisin uyarılmasından zevk ve zevk alır ve her ikisi de bu orgazmik zevklere dikkat eder.

Kendini Keşfetme

Günümüzde pek çok kadın kendini sevme konusunda hâlâ çok çekingen hissediyor. Mastürbasyon tamamen sağlıklı olarak görülmeli ve kendisine dokunmanın diğerlerinden daha fazla heyecanı tetikleyebilen tam olarak hangi baskıları ve yolları öğrenmesinin kesin bir yolu olarak görülmelidir.

Klitorisini tam olarak nasıl uyaracağını ve yalnızken nasıl orgazma ulaşacağını öğrenmek için vücudunu keşfetmesi gerekecek. Vücudunun verdiği ipuçlarını takip ederek ve kendini orgazma getirmenin kesin yollarından daha emin hale geldiği zaman, partnerine neyin işe yaradığını göstererek cinsel ilişki sırasında bunlardan bazılarını birleştirmeyi deneyebilir.

No Tags

503 total views, 1 today

  

Listing ID: 473607eb2b60eb4f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.